Aktualnie stronę przegląda
1 gości

Instrukcja obsługi

INSTRUKCJA OBSŁUGI - JAK PRZEGLĄDAĆ BIP:

BIP - Biuletyn Informacji Publicznej to publikator teleinformatyczny służący powszechnemu udostępnianiu informacji publicznej, w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci Internet.

W menu po lewej stronie publikowane są zgromadzone informacje. Menu podzielone jest na działy, na które składają się kolejne pozycje menu. Pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści podstrony biuletynu zawierającego informacje związane tematycznie z działem.

Treści informacji publicznej są redagowane za pomocą teksu, zdjęć oraz załączników do pobrania.

Na treść podstrony składają się:
  • nagłówek informujący w skrócie o jej zawartości,
  • nazwę działu i podstrony w menu,
  • treść zasadnicza w postaci tekstu oraz ewentualne załączniki do pobrania,
  • informacja o czasie opublikowania treści,
  • informacja o redaktorze publikującym treść,
  • rejestr zmian informujący, że treść została zmieniona. Aby zobaczyć jakie dokumenty były opublikowane w przeszłości można sprawdzić "Rejestrze zmian" znajdującego się po lewej stronie Biuletynu Informacji Publicznej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

Aby wyświetlić treść informacji publicznej - należy kliknąć na wybrany dział a następnie na wybraną pozycję podmenu działu.

Osoby odwiedzające stronę internetową Biuletynu Informacji Publicznej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie mają do dyspozycji wniosek o udostępnienie informacji publicznej w Dziale Informacje nieudostępnione.

Data publikacji: 09.04.2009
Data modyfikacji: 09.04.2009
Opracował(a): Jolanta Srokosz